poniedziałek, 26 listopada 2012

Sunday.

Wczorajszy dzień spędziłam z moim M., postanowiliśmy się wyrwać z domu i spędzić trochę czasu wspólnie przed nadchodzącym pracowitym tygodniem.


Najpierw osłodziliśmy sobie dzień w Costa Coffe.


Następnie skorzystałam z promocji w Rossmanie (-40%) i uzupełniłam zapasy kolorówki. Myślałam, że 3 dni po rozpoczęciu promocji już niczego nie zastanę ale szafy były wypełnione po brzegi. Ja skusiłam się na pewniaki, które uwielbiam.


Później zgłodnieliśmy i wybraliśmy się do Pizzy Hut. Zamówiliśmy pizze Cheesy Bites, która mi nie przypadła do gustu i bar sałatkowy. Bardzo lubię bar sałatkowy w Pizzy Hut, niestety wczoraj zamówiłam go chyba ostatni raz ze względu na ludzi, których nie obchodzi kolejna osoba, która będzie podchodziła do baru, mimo że w każdej miseczce jest łyżka do nakładania warzyw to po co się przemęczać i wymieniać łyżki skoro mogę jedną łyżką zamieszać i w buraczkach i kukurydzy i groszku. Fuj, skutecznie mnie to obrzydziło.


Po obiadku poczuliśmy zmęczenie więc wybraliśmy się na jeszcze jedną kawkę (czy ktoś ma jakiś pomysł jaki jest wzorek na mojej kawie? Ja widzę podgrzybka :D)


M. namówił mnie na kino i wybraliśmy się na Atlas Chmur. I no cóż, nie wiem czy to zmęczenie czy może spodziewałam się czegoś innego po tym filmie ale na pewno nie będzie to film z czołówki moich ulubieńców. Każdy sam musi go obejrzeć i sam zdecydować czy mu się podoba czy nie, jednak to nie był film na mój wczorajszy nastrój i też nie zainteresował mnie na tyle aby do niego wrócić.


Uwieńczeniem wczorajszego dnia były róże dla mnie na poprawę nastroju po filmie :).


Miłego tygodnia :)

3 komentarze:

 1. Widzę, że miałaś bardzo przyjemną niedzielę. Na takie ciasteczko i kawę sama chętnie bym się do Costy wybrała.
  PS. Uwielbiam bary sałatkowe w Pizza Hut

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały dzień :) uwielbiam kiedy też mogę z moim M. :) takie spędzać :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super dzień! Aleee mi brakuje naszych wypadów do Pizzy Hut! :) I zazdroszczę Wam na maxa tej promocji w Rossmanie!

  OdpowiedzUsuń